• language
  • language

Hakkımızda


Firmamız


1987 Yılında Yağlama Teçhizatları üretimi ile ülkemiz imalat, sanayi, servis sektörlerine hizmet vermeye başlayan MİTACAN DIŞ TİCARET ve OTOMOTİV A.Ş., gerek müşterilerimizden gelen talepler ve gerek ise ülkemiz sanayiinde yaşanan gelişmeler ve değişimler doğrultusunda 1994 yılı sonu itibarı ile servis makineleri, 1996 yılı başlangıcından itibaren ise genel hırdavat malzemeleri ithalatına ve kendi alanlarında uzmanlaşmış temsilcileri vasıtası ile de Türkiye çapında dağıtımına başlamıştır. 

İstikrarlı, dinamik alt yapısı, müşteri odaklı çağdaş hizmet anlayışı, global değişiklikleri hızlı ve düzenli takip etme politikası, modern idare sistemi sayesinde sürekli gelişen ve büyüyen firmamız, günümüz Türkiyesi'nde faaliyet gösteren sektöre ait ithalatçı firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 

Ülkemizin gelişen ve genişleyen piyasa koşullarına tam uyum içerisinde, müşterilerine ve dolayısı ile nihai tüketici konumundaki kullanıcılara en yeni teknoloji ürünlerini hızlı, kaliteli ve mümkün olabilecek en hesaplı fiyatlara sunma amacına dayalı olarak dünyanın her ülkesinde araştırma yaparak, sektördeki üretici ve tedarikçileri bizzat ziyaret etmekte, bire bir irtibat kurarak tüketicimizin menfaatine olabilecek her faydayı sağlamaya çalışmaktadır. 

Genç, dinamik ve araştırmacı yönetim kadromuzun bu çalışmaları firmamızı piyasamızdaki tedarikçi veritabanı ve ürün temin etme ağı geniş ithalatçı firmalar sıralamasında en üst konumlara getirmiştir. Müşterilerimizden gelen her talebi, en hızlı şekilde tedarik ederek karşılamak üzere kurulu firma politikamız, mevcut bilgi ve becerisini sürekli geliştirmeye yönelik faaliyetlerini gün geçtikçe artan bir ivme ile sürdürmektedir. 

Özellikle kesici, teknik aletler, havalı, pnömatik ürünler konusunda yoğunlaşan ithalat faaliyetlerimiz, ülkemizin ihtiyaçları ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hırdavat sektörüne dahil her türlü malzeme, alet, edevat, hafif ve ağır makineler dahil olmak üzere, sektör içerisinde yer alan her türlü ürünün ithal ve tedarik edilmesi üzerine yoğunlaşmıştır. Öncelikli hedefimiz, mümkün olan en iyi kalitedeki ürünü tedarik ederek, en hesaplı fiyatlar ile müşterilerin ve kullanıcıların hizmetine sunmaktır. Piyasamıza sürdüğü her ürünün ve markanın arkasında durmak, müşterilerimizin servis, satış ve satış sonrası hizmetlerini güvenli şekilde yerine getirerek memnuniyetlerini sağlamak, gerek ülkemizin, gerek ise sektörümüzdeki dostlarımızın gelişimine katkıda bulunmak başlıca amaçlarımızdandır. 

Hizmetlerimizi daha kaliteli, düzenli, ve planlı şekilde sürdürebilmek adına yaptığımız iyileştirmeler doğrultusunda firmamız 1989 yılında TSEK ve 2002 yılında ise, o yıllarda henüz tam anlamı ile ne olduğu bilinmeyen EN-ISO 9001-2002 kalite belgeleri ile ödüllendirilmiştir.

Siz değerli dostlarımız ile el ele vererek daima daha iyiyi, en iyi koşullarda sunma gayretimiz, aralık vermeden devam edecektir.


Saygılarımızla

MİTACAN DIŞ TİCARET VE OTOMOTİV A.Ş.


İŞ ORTAKLIĞI

33 yıldır vazgeçmediğimiz değerlerimiz olan dürüstlük, güvenilirlilik ve dostluk esaslı iş ortaklığımız ile geleceğe doğru ortak hedeflerle takım olarak ilerlemekteyiz. Stratejik hedeflerimize ulaşmak için tüketici beklentileri ve ihtiyaçları oluşmadan öngörmeye çalışarak, müşterilerimizden ilham alarak ve birbirimize destek olarak ülkemizin dört bir yanındaki rekabet gücümüzü yükselterek gelişiyoruz.

MARKA GÜVENİLİRLİĞİ

İthalatını yaptığımız geniş yelpaze içinde yer alan hırdavat ürünlerinin kaliteli, uzun ömürlü ve sürdürülebilirliği olan iyi bir markanın ürünü olması için yaptığımız çalışmaları kararlılıkla sürdürmekteyiz. Ürünlerimizden yüksek verim alınarak kullanım sağlarken binlerce üreticinin hayatına değer katmak için hem ürünlerimizin garantisini sağlamaktayız hem de her yıl yeni ürünler ile portföyümüzü geliştirmekteyiz.

UYGUN FİYATA UYGUN ÜRÜN

Teknik hırdavat çeşitleri, havalı aletleri ve oto servis ekipmanlarının fiyatları oldukça fazla kritere göre farklılık gösterir. Her bütçeye hitap edebilen ürünleri bulabileceğiniz profesyonel ve endüstriyel markalara sahip portföyümüzle müşterilerimizi buluşturduğumuz ve iç piyasanın ihtiyacının büyük bölümüne hitap ettiğimiz, 1987’den beri tecrübemizle her zaman müşterilerimizin ve tüketicinin yanındayız.


Bizimle İletişim Kurabilirsiniz...
Mesajınız iletildi.
HATA OLUŞTU! Lütfen tekrar deneyin.